Hambaravi järelmaks

Sageli juhtub, et hammastega tekivad tõsisemad probleemid just siis, kui rahaline seis korraga suuremat väljaminekut ei võimalda.  Sel hetkel ei tasu ravimõtteid nurka visata, sest Lille Hambaravi pakub oma klientidele ka järelmaksu võimalust.
 
Lille Hambaravi järelmaks on intressivaba ning lepingu sõlmimisel pole lepingutasu. Järelmaksulepingu sõlminud klient saab esimese kuu maksepuhkust ning hakkab järelmaksu osamakseid tasuma ülejärgmisest kuust pärast lepingu sõlmimist.
 
Järelmaksulepingu sõlmimist tasub kaaluda hambaravitööde puhul, mis on mahukamad ja seetõttu ka kulukamad (nt proteesiminelaminaatide paigaldus jms).
 
Lille Hambaravi pakub järelmaksulepingut klientidele, kelle hambaravi kogumaksumus on vähemalt 400 € (klient tasub lepingu sõlmimisel 50% kogusummast, ülejäänud 50% summast kuulub tasumisele vastavalt lepingus sätestatud järelmaksuperioodile, mille pikkus on kuni 6 kuud). 30%-list sissemaksuvõimalust pakume klientidele, kelle hambaravi kogumaksumus on vähemalt 2000 €.
 
Järelmaksuga seotud küsimustele vastame meeleldi, kui võtate meiega ühendust meili teel lill@lillehambaravi.ee
 
Kui soovid oma hambaravi eest tasuda Lille Hambaravi järelmaksuga, siis broneeri aeg telefonil 639 8910 ja tule konsultatsioonile!

Lille Hambaravi järelmaks